Ремонт траси Тернопіль-Львів – пріоритет тернопільських дорожників

logo
64950_remont_trasi_ternopil_lviv_prioritet_tern.jpeg


У 2017 році ремонтні роботи на автошляху національного значення Н-02 Служба автомобільних доріг у Тернопільській області здійснюватиме в першу чергу.

Наразі дорожники очікують доведення фінансових планів та займаються зимовим утриманням мережі автошляхів Тернопільщини. У 2016 році вже було виділено кошти на ремонт траси Львів-Тернопіль. Тоді підрядна організація поремонтувала 8,8 кілометрів покриття.

«Роботи були здійснені від кордону Тернопільської та Львівської областей у напрямку Тернополя. На жаль погодні умови не дали нам можливості закінчити заплановані 10 км. Ми зробили 8,8 км. На ділянку було витрачено 56 мільйонів гривень, – коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. – Державне агентство автомобільних доріг України, як би не було прикро, кошти на капітальний ремонт не виділяє, лише на поточний і середній ремонт. Цей вид ремонту прирівнюється до капітального, адже йде повна заміна верхнього шару покриття.»

Тернопільським дорожникам надходить чимало скарг від водіїв щодо дороги у селі Озерна. Окремими особами поширюється інформація про те, що її капітально ремонтували у 2016 році.

«На дорозі Львів-Тернопіль є проблемні ділянки. В тому числі 600-700 метрів у селі Озерна. Але, на жаль, повноцінного ремонту там ніколи не робилося. Дорога будувалася в 70-их роках. У ті часи завдання стояло передовсім «здати кілометри», а яка там конструкція була – важко уявити. Також вона не була розрахована на сучасне транспортне навантаження. Постійно утворюють колії та напливи перевантажні великогабаритні транспортні засоби. За 2014-2015 роки на утримання ділянки в Озерній виділялися близько 10-15 тисяч гривень. На жаль, там дорога повністю втратила свою несучу здатність. На жаль, щоб привести всю мережу доріг Тернопільщини (а це понад 4 тисячі кілометрів) в експлуатаційний стан нам потрібен майже 1 800 000 000 грн. Нам з цієї суми навіть 10% не виділяють. В зв’язку з цим, ми практикуємо спрямування того фінансування, яке маємо, передовсім на небезпечні ділянки. У 2017 році ми обрали в якості пріоритету ремонт Н-02», – зазначив Богдан Юлик.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті і Фейсбук.
Джерело: TeNews   1 Теги: #ремонт, #дорога, #тернопільські новини, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль

Чиновники тернопільської облради «мутять» з державними грошима

Чиновники тернопільської облради «мутять» з державними грошима

Створення державного дорожнього фонду України може обернутися повним бездоріжжям

Створення державного дорожнього фонду України може обернутися повним бездоріжжям

На тернопільську Катедру та територію біля замку чекає реконструкція

На тернопільську Катедру та територію біля замку чекає реконструкція

Loading…

Loading…

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.


А поділитися?