Ремонтні роботи на Личаківській подовжили до ночі

logo
153789_remontni_roboti_na_lichakivskij_podovzhil.jpeg


29.11.2017, 13:31

Лычаковская, ремонтРемонтні бригади на вул. Личаківській працюють за продовженим робочим днем – до 22:00. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цього тижня ремонтні бригади на вулиці Личаківській почали працювати за продовженим робочим днем: з 08.00 і до 22.00.

“Планують за таким графіком працювати доти, доки дозволятимуть погодні умови”, – розповів Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”.

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт – 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше – ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершені роботи на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощені тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю.

На ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечнікова до вул. Б.Котика вже прокладено 370 метрів колектора. Залишилося виконати роботи по влаштуванню колектора на перехресті вул. Личаківська – вул. Котика – вул. Мучна.

Також проведено 600 м водопроводу, по 300 м з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Зроблено 2000 м2 тротуару і 490 м колії. Замощено дорожню частину бруківкою – 3750м2.

Ремонтные бригады на ул. Лычаковской работают по продленному рабочему дню ​​- до 22:00. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На этой неделе ремонтные бригады на улице Лычаковской начали работать по продленному рабочему дню: с 08.00 и до 22.00.

“Планируется по такому графику работать до тех пор, пока будут позволять погодные условия”, – рассказал Олег Береза, директор ЛКП “Львовавтодор”.

Напомним, с 25 марта начался капитальный ремонт ул. Лычаковской (на участке от ул. Мечникова до ул. Пасечная). Тендер на выполнение работ выиграла компания “Онур”. Ориентировочная стоимость работ – 6 млн еЕвро. Здесь будет проведена капитальная реконструкция дорожного покрытия, замена трамвайного пути, контактной сети и ремонт всех коммуникаций, в частности коллектора.

Реконструкция улицы осуществляется в три этапа. Первый этап – это работы на перекрестке ул. Лычаковской с ул. Мечникова. Второй этап – работы на участке от ул. Крупьярськойи до ул. Б.Котика. И третий этап – от ул. Б. Котика до ул. Пасечной.

В августе были полностью завершены работы на перекрестке ул. Лычаковской и Мечникова. Здесь заменено 30 м коллектора диаметром 1200 мм, который находился на глубине 7,5 м. Замощены тротуары, выложена брусчатка и поставлено 8 опор контактной сети. С 18 сентября осуществляется полноценное движение трамвая.

На участке дороги от перекрестка улиц Лычаковская – Мечникова до ул. Б.Котика уже проложено 370 метров коллектора. Осталось выполнить работы по устройству коллектора на перекрестке ул. Лычаковская – ул. Котика – ул. Мучная.

Также проведено 600 м водопровода, по 300 м с обеих сторон дороги с подключением к жилым домам. Сделано 2000 м2 тротуара и 490 м пути. Замощена дорожная часть мостовой – 3750м2.


А поділитися?