Реставратори наразі відновлять у Львові сім балконів

logo
148174_restavratori_narazi_vidnovljat_u_lvovi_si.jpeg


17:15 6 листопада 2017 р.

У міськраді запевнили: «В історичних будинках на вулиці Академіка Павлова відреставрують сім балконів».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 листопада: «Великий обсяг робіт завершується на будинках №1 та №2 на вулиці Академіка Павлова. Тут до кінця року відреставрують сім балконів. Загальна вартість робіт – 418 тис. гривень. Роботи проводяться за кошт місцевого бюджету на замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР».

«Зокрема, в будинках №1 та №2 на вулиці Академіка Павлова від реставрують, відповідно, п’ять і два балконів. Роботи розпочались у липні 2017 року. Їх виконує підрядна організація ТзОВ «Реставрація Стиль». Відповідно до укладеного договору вартість робіт в будинку №1 на вулиці Академіка Павлова, 1 буде становити 202 950 гривень з ПДВ, а вартість робіт в будинку №2 на вулиці Академіка Павлова – 215 141,51 гривень з ПДВ», – поінформували також у міськраді.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко розповіла: «Вуличка Академіка Павлова – це зразок сецесійної архітектури у Львові. Два будинки, які поряд, на вулиці Академіка Павлова, 1 і вулиці Академіка Павлова, 2, дуже гарні. Це сецесійні об’єкти. Ці балони були в дуже поганому стані. Особливо плита, консолі та сецесійні решітки. Тому цього року ми розпочали реставраційні роботи на цих балконах. Реставрація балконів у будинку №1 на вулиці Академіка Павлова завершується. На вулиці Академіка Павлова, 2 – ще триває. Маю надію, що цього року вони будуть відреставровані»ю

Натомість директор підрядної організації ТзОВ «Реставрація Стиль» Руслан Кужик зазначив: «Наприкінці літа ми розпочали реставраційні роботи в будинках №1 та №2 на вулиці Академіка Павлова. У будинку №1 п’ять балконів – один великий і чотири маленьких. Тут ми проводимо роботи з відновлення плит, відновлення гідроізоляції, знімали і відновлювали перила, ремонтували консолі. Колір для фарбування підбирали такий, щоб був ідентичний до фасаду. До кінця місяця плануємо завершити усі роботи».


А поділитися?