Резонансне викриття на Львівщині: подружжя вчителів торгувало наркотиками (Відео)

logo


Турківська школа
Турківська школа

5 канал

Львів

19.12.2017 23:30

Школярі запевняють, що про оборудки затриманих учителів здогадувалися. А от у школі – приголомшені звісткою про затримання колег

Про те, що їхні вчителі роками вже торгують наркотиками, учні турківської школи на Львівщині – виявляється – давно знали, навіть і батькам казали. А от директор звісткою про арешт своїх викладачів – шокований!

Оперативні кадри затримання подружжя – вчителів турківськоі школи. Обох підозрюють у розповсюдженні наркотиків. У помешканні оперативники знайшли психотропні лікарські препарати та наркотики. За цінами “чорного ринку” вартість вилученого сягає понад чверть мільйона гривень.

“Збут здійснювався щоденно, на систематичній основі протягом тривалого часу. Тобто, зазначене подружжя вело такий подвійний спосіб життя. Вдень вони у школі навчали дітей основам безпеки життєдіяльності, а ввечері збувати наркотичні засоби та психотропні речовини”, – звітує начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко.

За темою

Школярі запевняють, що про оборудки затриманих учителів здогадувалися. У турківській школі приголомшені звісткою про затримання своїх колег. “Для нас дуже шок, що дійсно таке відбувається. Ще й з тими людьми, яких ти добре знаєш. Навіть таке пропусти не можна, що вони десь займаються такими справами. Нормальні люди”, – запевняє вчитель хімії Оксана Шпуганич.

Обласні чиновники взялися провести службову перевірку. “Я не вірю в те, що вчителі на Львівщині займаються такими справами. Я думаю, що це прикрий випадок, який мав місце в Турківському районі, і інших випадків у нас не було і не буде”, – впевнена керівник відділу освіти Львівської ОДА Любомира Манзій.

Слідство з’ясовуватиме усі обставини. Якщо провину подружжя в наркоторгівлі доведуть, їм загрожує 12 років ув’язнення.

Марта Шикула, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

У Борисполі в приватному будинку поліція “накрила” нарколабораторію