Річку біля Трускавця, що розмивала провалля, загнали у трубу

logo
148400_richku_bilja_truskavcja_wo_rozmivala_prov.jpeg


У вівторок, 7 листопада, поблизу Трускавця розпочали прокладення трубу у руслі річки Вишниця, щоб вода не розмивала провалля, що утворилось наприкінці минулого тижня. Про це повідомляє Дрогобицька РДА.

Як уточнив ZAXID.NET начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич, довжина цієї труби становить 18 м, а діаметр 1 м. Річку помістять у трубу, щоб вода не потрапляла у карстове провалля та не розмивала підземні пустоти. За словами Маланича, розмір провалля не збільшився, його площа становить приблизно 2х3 м.

Прокладати трубу розпочали приблизно о 9:00, за словами Маланича, їх мають завершити через кілька годин. Роботи проводять фахівці 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС та гірничо-рятувального загону Івано-Франківської служби ДСНС.

Нагадаємо, що карстове провалля у руслі річки Вишниця виникло 2 листопада. Раніше внаслідок нічного землетрусу поблизу Дрогобича та Трускавця на Львівщині утворилося провалля діаметром 300 метрів та глибиною до 50 метрів. Згодом на дорозі між Дрогобичем і Трускавцем після масштабного обвалу карстових пустот виявили кілька тріщин.


А поділитися?