Римо-католицька церква проведе два благодійні ярмарки

logo
154509_rimo_katolicka_cerkva_provede_dva_blagodi.jpeg


Усіх охочих просять долучитися до благодійного збору коштів.Фото: promin.cv.ua

Фото: promin.cv.ua

На початку грудня представники римо-католицької церкви проведуть у Львові одразу два благодійні ярмарки, щоб зібрати кошти на лікування хвоних. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

2 грудня, з 12:00 до 16:00 годин, в Курії Львівської Архідієцезії РКЦ (вул.. Винниченка, 32) відбудеться VI Доброчинний Різдвяний ярмарок «Даймо надію», який організовує фонд «Даємо надію», що опікується важкохворими дітьми. Учасники акції зможуть пограти у лотерею і виграти сертифікати на екскурсії та туристичні подорожі, косметичні послуги тощо. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті фонду.

Кошти, зібрані на ярмарку передадуть для 13-річної дівчинки Василини Дацьо, яка має захворювання ЦНС: хвороба Лафора. Вартість її лікування становить понад 70 тисяч гривень.

10 грудня відбудеться благодійний ярмарок, який організовує парафія Святого Антонія, що за адресою вул. Личаківська, 49а. Під час благодійної акції збиратимуть кошти на лікування онкохворої жінки. Детальніше про акцію на сайті  або сторінці у Facebook.


А поділитися?Вам має сподобатись...