Рішення депутатів: Львів візьме кредит у розмірі 10 млн. євро на впровадження е-квитка у громадському транспорті

logo
33034_rishennja_deputativ_lviv_vizme_kredit_u_r.jpeg


Сьогодні, 20 жовтня, під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова”.

“За” проголосував 41 депутат. Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Додамо, що ухвала викликала жваву дискусію серед депутатів. 

“Це є перша ухвала по впровадженню електронного квитка у громадського транспорті Львова. Дискусії були дуже активні на депутатських комісіях. Депутатська комісія з питань бюджету вчора розглядала це питання і вони завізували на розгляд ради, оскільки голосів, щоб проголосувати “за” не вистачило”, – зазначила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

У пояснювальній записці до проекту ухвали зазначається, що позичальником визначено Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор“.

Обсяг та валюта кредиту – 10 мільйонів євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.

Строк на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом 3 роки.

Схема погашення кредиту – 20 рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов`язань щодо надання коштів.

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 6-місячна Міжбанківська ставка Єврозони (Euribor) та маржа 7,0 % річних.

Кредит надається під муніципальну гарантію Європейському банкові реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“.

Рішення було прийнято з поправкою депутата Романа Федишина. Зокрема, він запропонував, щоб в пункт 1.9 ” Погашення кредиту та відсотків за користування кредитними коштами здійснюється за рахунок коштів Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“ було внесено наступну правку:  “В тому числі погашення витрат на придбання пунктів обліку за рахунок перевізників та точок продажу”.

“Якщо людина має кошти купити автобус, то вона має знайти кошти, щоб поставити пункт обліку”, – зазначив депутат. 


А поділитися?Вам має сподобатись...