Рішення львівського суду не чіпати «Радіо Вєсті» розблоковано. Нацрада зможе розібратись із мовником

logo
66663_rishennja_lvivskogo_sudu_ne_chipati_radio.jpeg


radioCьогодні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розблокувала заборону від Василя Масендича, судді Франківського районного суду Львова, розглядати питання щодо київської ліцензії компанії “Дивосвіт” – ВЕСТИ.РАДИО. Питання про продовження ліцензії мовнику розглядатиметься наступного тижня. Про це повідомив член Нацради Сергій Костинський.

Так, Франківський районний суд Львова розглянув заяву Національної ради про скасування забезпечення позову у судовій справі за позовом громадянки Надії Бондаревої до компанії «Дивосвіт», яка була винесена суддею Василем Масендичем 15 лютого, й задовольнив її.

Ухвала вступає в силу за п’ять днів. Через це сьогодні ухвалили рішення розглянути питання щодо ліцензії “ВЕСТИ.РАДИО” наступної п’ятниці, за тиждень, повідомив Сергій Костинський.

Нагадаємо, регуляторний орган 16 лютого  переніс розгляд питання про продовження терміну дії ліцензії ТОВ «ТРК «Дивосвіт», м. Київ, позивні «Вести. Радио» (ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 104,6 МГц у м. Києві). Причиною стала ухвала Франківського районного суду м. Львова щодо забезпечення позовної заяви громадянки Бондаревої Надії Василівни. 

Як відомо, ця компанія має чотири нескасовані у відповідному порядку санкції «оголошення попередження», також є застереження щодо прозорості її власності.


А поділитися?