Рішення про знесення восьми зайвих поверхів ЖК “Форест Хілл” залишили незмінним

logo


23 жовтня Восьмий апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Львівського окружного адміністративного суду про знесення восьми самовільно зведених поверхів ЖК “Форест-Хілл” у Львові.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Йдеться про 12-поверхівку за адресою вул. На Нивах. Замовницею та власницею ділянки є 49-річна львів’янка Ганна Федорів. У серпні 2019 року Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав її коштом забудовника знести з 5 по 12 поверх. Причина такого рішення полягає у тому, що виконком свого часу видав містобудівні умови та обмеження на будівництво 4-поверхівки у цьому місці. Натомість там звели ще вісім поверхів самовільно і навіть встиг продати квартири.

“Сьогодні Восьмий апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Окружного адміністративного суду про знесення частини будинку по вул. На Нивах з 5 по 12 поверх. Нагадаю, департаментом містобудування було видано Містобудівні умови і обмеження на 4 поверхи, забудовник натомість збудував 12″, — зазначила начальниця юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

У Львівській міськраді також додали, що з 2016 року Інспекція ДАБК у м. Львові неодноразово проводилиа заходи державного архітектурно-будівельного контролю щодо цього будівництва. Замовниці будівництва двічі видавали приписи про зупинення будівельних робіт та забезпечення доступу посадових осіб органу державного архітектурно-будівельного контролю до об’єкта будівництва для проведення перевірки. 

Нагадаємо, 8 жовтня Львівська міська рада оновила перелік недобросовісних забудовників, у яких не рекомендує купувати житло. Ознайомитись із тим, як перевірити законність будівництва у Львові, можна за лінком.