Рятувальники продовжують ліквідовувати горіння торфу поблизу Львова

logo


Роботи з ліквідації пожежі в с. Бірки Яворівського району продовжуються. У понеділок, 7 травня, рятувальники ліквідовували пожежу. Упродовж дня горіння торфу ліквідовано на площі 6,5 га. Проте залишається тліти ще 3,5 га. До ліквідації пожежі залучили 77 рятувальників, 8 одиниць спецтехніки, 2 мотопомпи, автомобілі підвищеної прохідності УАЗ, КамАЗ та ЗіЛ.

Рятувальники здійснювали проливання водою тліючого шару торфу. Складність гасіння пожежі полягає у несприятливих погодних умовах, зокрема, сильному вітрі, а також відсутності близьких джерел водопостачання.

Нагадаємо, що повідомлення про пожежу на відкритій території на площі 10 га вогнеборці отримали ще у неділю, 6 травня, об 11:44. Упродовж двох днів рятувальники здійснюють гасіння тліючого шару торфу.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, із моменту загорання у неділю уже змінились дві команди рятувальників. Вогнеборці ночували на полі, аби зранку знову продовжити гасіння.

Усі фото прес-служби Головного управління ДСНС Львівщини

Також в області у понеділок, 7 травня, зафіксовано три пожежі сухої трави та чагарників. О 15:30 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу поблизу с. Тяглів Сокальського району на відкритій території. На відкритій території вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 0,03 га. У с. Рогізне Яворівського району на відкритій території вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 0,01 га. Пожежа виникла у понеділок, 7 травня, о 09:52. А поблизу с. Куличків Сокальського району на відкритій території вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 0,05 га. Внаслідок пожеж ніхто не постраждав.

Також рятувальники ліквідовують пожежу торфу в с. Ситихів Жовківського району. На відкритій території горів торф окремими осередками на площі 2,5 га. Протягом дня горіння торфу ліквідовано на площі 0,5 га, залишилося 2 га.