Рятувати людей з масштабної пожежі у Львові розпочали американці

logo
112684_rjatuvati_ljudej_z_masshtabnoji_pozhezhi_.png


У неділю, 16 липня, на проспекті Свободи у Львові загорівся будинок. Як з’ясувалось згодом, першими на допомогу кинулись американські військовослужбовці, що перебували неподалеку місця події.

Про це пише видання Оклахоми, – передають «Львівські».

5 солдатів 45-ї піхотної бригади армії США, які перебувають в Україні через тренування українських бійців на Яворівському полігоні, першими ввійшли в палаючий будинок. Вони саме прогулювались історичною частиною міста в свій вихідний, коли побачили дим, що їде з будівлі неподалеку. Коли вони вирушили до місця події, то зрозуміли, що пожежників ще немає. А люди просто стояли і спостерігали.

“Отже, мій перший інстинкт, як піхотинця, – бігти до вогню”, – сказав Нельсон Дієс з компанії Alpha.

Солдати вирішили діяти. Вони побіги в будівлю на третій поверх, де і відбулось займання. Почали стукати у двері та повідомляти, що у будинку пожежа. Виникали проблеми через хаотичність, мовний бар’єр, але людини розуміли, що є небезпека, тому слухали військових.

Потім з’явились львівські пожежники і взяли ситуацію під свій контроль.

Про цей мужній вчинок вже повідомили Міністерству національної безпеки США. Солдати можуть отримати найвищі нагороди в американській армії «Медаль для солдата» за мужність у непольових умовах. Про це повідомила прес-офіцер 45-ої піхотної бригади бойової групи ЗС США Кейла Крістофер.


А поділитися?