Робила собі ін’єкцію при дитині: у Львові доньку наркоманки передали медикам (Відео)

logo
194362_robila_sobi_in_ekciju_pri_ditini_u_lvovi_.jpeg


Львів'янка-наркоманка
Львів’янка-наркоманка

5 канал

Львів

19.06.2018 19:51

Відеозапис, де жінка вколювала щось собі, а потім і чоловікові – розмістили у соцмережі в львівській спільноті “Варта-1”

Дворічну дівчинку забрали у львів’янки, яку підозрюють у вживанні наркотиків. Дівчинку передали під тимчасову опіку медикам. Відеозапис, де жінка робить собі ін’єкцію, а потім чоловікові, розмістили в соцмережі у львівській спільноті “Варта-1”. Поруч із ними – дитина у візку, яка стежить за дорослими.

За темою

>
Резонансне викриття на Львівщині: подружжя вчителів торгувало наркотиками

Правоохоронці встановили осіб на відеозаписі. Батькові – 43 роки. Його цивільній дружині і матері дитини – 35. Слідчі з’ясували, що у жінки є ще дев’ятирічний син. Ним опікується бабуся. Зараз вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.

“Сім’я неблагополучна, перебуває на обліку у відділі соціальних служб у справах дітей вже не один рік. З ними проводилися роботи і, наскільки я знаю, до них вже неодноразово були задіяні певні заходи. Але я так розумію, що впливу ніякого не дало це”, – зазначила інспектор Франківського відділу ГУ НП у Львівській області Наталія Онисько.

Відео за темою


А поділитися?



Вам має сподобатись...