Родичі львів’янки, яку збила дитяча машинка в центрі міста, не мають претензій до власника атракціону

logo
142634_rodichi_lviv_janki_jaku_zbila_ditjacha_ma.jpeg


Після зіткнення з дитячою машинкою навпроти оперного театру 68-річну львів’янку доправили до реанімації. Згодом в неї діагностували інсульт. Тим не менш, родичі потерпілої не мають претензій до прокату дитячих електромобілів, адже, кажуть, у жінки ще до того були проблеми зі здоров’ям. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на ZAXID.NET.

Лікарі кажуть, що не можна точно сказати, що стало причиною інсульту. Адже вони часом стаються навіть серед ночі, коли хворий взагалі нічим не переймається. Хвора мала головні болі і проблеми з головою ще до удару дитячої машинки. Це підтверджує і внучка потерпілої, яка каже, що в її бабусі ще до інциденту були проблеми з тиском.

Зараз дитячого автопарку біля оперного раптово нестало. Поспілкуватися із власником прокату не вдалося. Бізнесмен Олег Спиридонов відмовився давати коментарі.

Варто зазначити, що міськрада ще два роки тому заборонила будь-які атракціони на території біля оперного. Муніципальна дружина вилучила двадцять машинок у підприємця, але цього липня він напав з молотком на автомобіль муніципалів. Відтоді незаконний бізнес так і стоїть в центрі міста.


А поділитися?