Роман Гладиш був кращим у грудні спортсменом Львівщини

logo
162035_roman_gladish_buv_krawim_u_grudni_sportsm.jpeg


12:12 4 січня 2018 р.

Один із провідних велосипедистів України виборов почесне звання кращого спортсмена Львівщини в грудні завдяки успішному виступі на четвертому етапі Кубка світу.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 4 січня: «Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило кращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року. Ним став член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) Роман Гладиш».

«Один із кращих велосипедистів України виборов почесне звання кращого спортсмена Львівщини в грудні завдяки успішному виступі на четвертому етапі Кубка світу з трекових велоперегонів року в Сантьяго в грудні 2017 року. Зокрема, вихованець лшьвівської школи велоспорту Роман Гладиш виборов бронзову медаль в гонці омніум (своєрідне велосипедне багатоборство) серед чоловіків, а разом з тернополянином Віталієм Гринівим посів четверте місце у престижній чоловічій парній гонці медісон. Для Романа Гладиша бронза на етапі в Чилі стала другою нагородою Кубків світу після третього місця в дисципліні скретч в Кембриджі-2015», – поінформували також в облдержадміністрації.


А поділитися?Вам має сподобатись...