Роман Панченко отримав відзнаку «Львів’янин року»

logo


14:35 5 травня 2018 р.

У суботу, 5 травня, у Львівській міській раді відбулася урочиста сесія з нагоди відзначення 762-ї річниці Дня міста Львова.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час урочистого засідання відбулось присвоєння звань «Шляхетна львівська родина», «Львів’янин року» та «Почесний громадянин міста Львова». За кандидатів львів’яни голосували онлайн».

«За особисту мужність, сміливість та героїзм у відстоюванні цілісності та суверенності України, спортивні досягнення, що сприяли підвищенню престижу Львова та України на державному та міжнародному рівнях звання «Львів’янин року» присвоїли військовослужбовцеві, спортсменові, володарю золотої та срібної нагород на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» Романові Панченку», – поінформували також у міськраді.Роман Панченко зазначив: «Так склалось, що я вже майже три роки живу у Львові, мені дуже пощастило. Сьогодні мені приємно і я дякую всім, хто голосував за мене та підтримував».

«Роман Панченко – військовослужбовець, солдат 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил України. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Золотий та срібний призер зі стрільби з лука міжнародних змагань «Ігри Нескорених». Роман Панченко у свої молоді роки (23 роки) гідно, з честю і сміливістю відстоював цілісність і суверенність України, був важкопоранений внаслідок обстрілів з автоматів та гранатометів 19 червня 2014 року. Хлопець переніс ряд складних операцій, пройшов тривалий курс реабілітації. Зараз Роман пересувається на інвалідному візку, у його хребті – титанові пластини», – повідомили також прес-службі Львівської міськради.