Росія обстріляла військові частини на Львівщині: є поранені військові

logo


Для евакуації і надання медичної допомоги пораненим були відряджені бригади військових медиків на реанімаційних автомобілях.

До теми Зеленський розповів, чим цивільні українці можуть допомогти в захисті держави

У військово-медичному центрі повідомили, що вже прийняли кількох поранених.

Військовослужбовці зазнали осколкових та мінно-вибухових поранень. Наразі загрози їх життю немає. В госпіталі їм надається вся необхідна медична допомога,– йдуться у повідомляенні.

Медики запевняють, що в них є все необхідне для лікування поранених і хворих. У відділеннях і клініках працюють компетентні і сумлінні фахівці зі значним досвідом, заклад має достатній запас медикаментів, а також розгорнуті додаткові місця для пацієнтів.

imageУ лікарні надали допомогу постраждалим військовим / Фото Командування медичних сил ЗСУ

До слова, Росія зранку 24 лютого атакувала Львівщину. Обстрілів зазнали 3 військові об’єкти – у Кам’янці-Бузькій, Новому Калинові та Бродах. Львівський аеропорт та злітну смугу посиленого охороняють. Під охорону взяли й об’єкти критичної інфраструктури.

Текст публікації Командування медичних сил ЗСУ:

До Військово-медичного клінічного центру Західного регіону евакуювали військовослужбовців, які зазнали поранень в ході ранкового обстрілу Львівщини. Для евакуації і надання медичної допомоги пораненим були відряджені бригади військових медиків на реанімаційних автомобілях.

Зараз ми вже прийняли кількох поранених, – повідомили у ВМКЦ ЗР. Військовослужбовці зазнали осколкових та мінно-вибухових поранень. Наразі загрози їх життю немає. В госпіталі їм надається вся необхідна медична допомога.

Медики запевняють, що Військово-медичний клінічний центр Західного регіону має все необхідне для лікування поранених і хворих. У відділеннях і клініках працюють компетентні і сумлінні фахівці зі значним досвідом, заклад має достатній запас медикаментів, а також розгорнуті додаткові місця для пацієнтів.