Росіянка, яка облила кислотою співробітницю РАГСу у Львові, сяде за грати

logo
144056_rosijanka_jaka_oblila_kislotoju_spivrobit.jpeg


23.10.2017, 09:31

россиянка, Елена Яковлева, ЗАГС, дебошУ Львові росіянка Олена Яковлева, яка влаштувала погром в РАГСі, отримала тюремний термін за дебош. Про це повідомляє прес-служба Личаківського райсуду, передає Korrespondent.net. 

Личаківський районний суд Львова засудив до одного року і десяти місяців позбавлення волі громадянку Росії за погром в РАГСі, побиття медсестри пологового будинку і поліцейського.

“13 жовтня 2017 року вироком Личаківського районного суду Львова громадянка Російської Федерації, яка влаштувала погром в львівському РАГСі, визнана винною в скоєнні ряду злочинів, і їй обрано покарання у вигляді позбавлення волі”, – відзначили в суді.

У вересні 2016 року жінка побила медсестру Львівського пологового будинку №1, до якої мала особисту неприязнь. Також росіянка в Личаківському РАГСі з хуліганських спонукань влаштувала конфлікт з співробітницею установи, плеснула їй в обличчя оцтову кислоту, заподіявши їй хімічний опік 1-го ступеня. Крім того, обвинувачена, перебуваючи в кабінеті РАГСу, розгромила оргтехніку, зіпсувала робочу документацію і викинула її у вікно. Також жінка кинула камінь у вікно районного управління поліції і пляшкою з-під горілки розбила скло у вхідних дверях в аптечний пункт. Крім цього, росіянка в коридорі Личаківського відділу поліції вдарила ніжкою стільця в шию дільничного інспектора.

За вчинення вказаних злочинів обвинуваченої обрано покарання у вигляді одного року і десяти місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі.

“Вибираючи покарання обвинуваченої, суд врахував обставини, що пом’якшують покарання, зокрема щире каяття та сприяння в розслідуванні злочинів, а також те, що в період інкримінованих їй дій вона не була здатна повною мірою усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними”, – відзначили в суді. Як повідомляв Кореспондент.net, у січні 2017 року зі Львівської психіатричної лікарні втекла 31-річна росіянка Олена Яковлева, яка містилася там за рішенням суду. Пізніше Яковлєву затримали в Києві.

Во Львове россиянка Елена Яковлева, устроившая погром в ЗАГСе, получила тюремный срок за дебош. Об этом сообщает пресс-служба Лычаковского райсуда, передает Korrespondent.net. 

Лычаковский районный суд Львова приговорил к одному году и десяти месяцам лишения свободы гражданку России за погром в ЗАГСе, избиение медсестры роддома и полицейского.

“13 октября 2017 года приговором Лычаковского районного суда Львова гражданка Российской Федерации, которая устроила погром в львовском ЗАГСе, признана виновной в совершении ряда преступлений, и ей избрано наказание в виде лишения свободы”, – отметили в суде.

В сентябре 2016 года женщина избила медсестру Львовского роддома №1, к которой имела личную неприязнь. Также россиянка в Лычаковском ЗАГСе из хулиганских побуждений устроила конфликт с сотрудницей учреждения, плеснула ей в лицо уксусную кислоту, причинив ей химический ожог 1-й степени. Кроме того, обвиняемая, находясь в кабинете ЗАГСа, разгромила оргтехнику, испортила рабочую документацию и выбросила ее в окно. Также женщина бросила камень в окно районного управления полиции и бутылкой из-под водки разбила стекло во входной двери в аптечный пункт. Помимо этого, россиянка в коридоре Лычаковского отдела полиции ударила ножкой стула в шею участкового инспектора.

За совершение указанных преступлений обвиняемой избрано наказание в виде одного года и десяти месяцев лишения свободы с отбыванием наказания в уголовно-исполнительном учреждении.

“Выбирая наказание обвиняемой, суд учел обстоятельства, смягчающие наказание, в частности искреннее раскаяние и содействие в расследовании преступлений, а также то, что в период инкриминируемых ей действий она не была способна в полной мере осознавать значение своих действий и руководить ими”, – отметили в суде. Как сообщал Корреспондент.net, в январе 2017 года из Львовской психиатрической больницы сбежала 31-летняя россиянка Елена Яковлева, которая содержалась там по решению суда. Позже Яковлеву задержали в Киеве.


А поділитися?