Російські пропагандисти планують відкрити свої редакції у Львові та Києві

logo


За словами Венедиктова, одна з цілей його приїзду до Києва – це обговорення питання відкриття філії російського видання в Україні, яке буде мовити на радіохвилі, сайті та в соцмережах. Втім, здійснювати проект ризикнуть лише за умови перегляду закону про мовні квоти.

“Я розраховую, що “Ехо Москви” зможе працювати в Україні. Я готовий відкрити бюро в Києві, якщо завгодно, то в Одесі та Львові. Насправді дивно мати бюро в Ізраїлі, Німеччині та Вашингтоні, але не мати тут, в Україні. Мої журналісти повинні гнати звідси інформацію, думки різних політсил в Росію. На це потрібно всього лише 4 – 5 людей”, – заявив головний редактор “Еха”.

Читайте також: Круті музичні новинки від українських виконавців, – ВІДЕО

Венедиктов уточнив, що планував відкрити філію видання в Україні ще до Революції, а квоти – це для нього питання не політичне, а бізнесове.

Український журналіст кримськотатарського походження Айдер Муджабаєв уже критично висловився з цього приводу та назвав цю ситуацію прямою диверсією Кремля в Україні.

“Коротко. “Ехо Моски” – це “ЗМІ”, яке запрошує в ефір та публікує російських терористів, вбивць українців. Їх там дуже багато таких, але одного прізвища – “політрука днр” Прилєпіна, думаю, вистачить. Також їхній постійний автор – “кримський блогер” Горний. І вишенька на торті – заступник Венедиктова – Рувинський, відкритий “кримнашист”, нещодавно потрапив у “Миротворець” за незаконне відвідування Криму”, – заявив Муджабаєв та закликав СБУ та ГПС відреагувати.

Читайте також: Пухнастий і муркотливий: дізнайтесь, який ви котик, – ТЕСТ