Російський культурний центр попався на пропаганді у Львові

logo


Суспільство

13.11 09:13

Марія Рагуткіна

3

0

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк офіційно звернеться до Служби безпеки України з приводу пропагандистських матеріалів у газеті “Русский вестник”.

Про це Гірник повідомив в інтерв’ю виданню “Погляд”.

“Кілька номерів газети виявили працівники облради під час огляду приміщення на Короленка, 1, де поки ще розташовуються російські суспільства. Я не буду давати експертної оцінки, але, як громадянин, проаналізувавши публікації “Російського вісника”, я був шокований – це відверта антиукраїнська пропаганда, проводиться буквально в якихось 200 метрах від обласної ради “, – заявив заступник голови облради.

Він процитував уривок матеріалу, в якому говориться, що українські політики “проспали” процес реабілітації нацистських “прихвоснів”. Також, в газеті вихваляється диктатор Сталін, якого називають “даними Богом правителем”, та передруковані антиукраїнські статті Олеся Бузини.

Читайте також: Як діє пропаганда сепаратизму на Донбасі

Як повідомили у виданні, Російський культурний центр у Львові видає газету з 1999 року. Частина матеріалів відкрито поширюється на офіційному сайті РКЦ.

Як повідомляв “Знай.ua”, в мережі поширюють новий фейк про те, що, нібито, школярі та студенти Донбасу їдуть здобувати освіту з підконтрольних Києву територій в “ДНР” та “ЛНР”.