Російський журналіст зворушливо висловився про загибель 18-річного бійця з Львівщини

logo
74895_rosijskij_zhurnalist_zvorushlivo_visloviv.jpeg


За словами росіянина, краще б РФ не існувало.

Російський журналіст і блогер Олександр Тверський написав слова співчуття про смерть українського бійця на Донбасі, якому було 18 років.

Про це повідомили на сайті Жидачівської РДА, передає ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ.

Український військовослужбовець Володимир Князєв загинув 13 березня 2017 року. “Це Володимир Князєв. 13 березня 2017 року загинув на війні з Росією. Володимиру було 18 років.

Посварилися, говорите? Посварилися і помиримось? Пугачова, Самойлова, вся інша шобла, сюди дивитися і не відводити очі. Ось ціна вашого “легкого непорозуміння” з українським народом. Ціна вашого підспівування режиму.

Мовчазні, подивіться теж, життя цього хлопчика, цього чоловіка – ціна вашого боягузливого мовчання. Російська опозиція, ви теж не відводьте очі, це ціна вашої небутербродної політики і “справ важливіше”.

Та краще б взагалі Росії не існувало, а Володимир  жив би”, – написав журналіст. Журналіст висловив слава співчуття про смерть українця. “Що для вас цінність людського життя? Хоча до кого волати. Країна глоду і Прілепіна. 18 років. Це взагалі нічого. Це дитина. Дитина, в якій мужності й людяності більше, ніж у всьому російському народі разом узятому, так помноженому на сто.

Мені страшно подумати, що зараз відчувають батьки Вови. Світла пам’ять тобі, Герой України Володимир Князєв”, – написав він.

Джерело: ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ


А поділитися?Вам має сподобатись...