Російсько-українська компанія розводить Садового на секс

logo
171410_rosijsko_ukrajinska_kompanija_rozvodit_sa.jpeg


Компанія “Star Media” знімає у Львові стрічку під назвою “Секс і нічого особистого”, але Садовому демонструє лише кохання.

На офіційній сторінці компанії Star Media у Facebook оприлюднили інформацію про початок зйомок у Львові фільму “Секс і нічого особистого”.

Інформація про фільм з такою ж назвою є на офіційному сайті компанії, а також на офіційному сайті  Державного агентства з питань кіно, яке й надало творцям фільму державну фінансову підтримку у розмірі 13 мільйонів гривень, що становить половину від загальної вартості виробництва.

На офіційному сайті  фільму зазначається, що крім Львова, зйомки заплановані також у Празі.

Однак, як раніше повідомляли Варіанти, у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового фігурує  назва фільму “Кохання і нічого особистого”, а не “Секс і нічого особистого”.

Зазначимо, що офіційний україномовний сайт  компанії “Star Media” суттєво відрізняється від його російськомовної версії (відсутні будь-які згадки про Росію). На російській ж версії сайту йдеться про те, що “Star Media” є одним з лідерів російського ринку з виготовлення телефільмів і серіалів, що успішно транслюються на провідних телеканалах Росії, в країнах СНД, та за кордоном.


А поділитися?