Розбудова Стрийської: чи зупиниться рух транспорту у Львові

logo


(Витяг з ДПТ)

Станом на нині, розв’язка по вул. Луганській вкрай завантажена, у години пік черги з авто бувають аж до станції Персенківка. Відтак, логічний виїзд з ТРК на Луганську хоч і перспективний, але проблемний.

Тому перед проектантами стоїть виклик: як правильно організувати рух транспорту навколо вул. Стрийської, аби розвантажити потоки машин. Спеціалісти пропонують організувати виїзд на вул. Яніва, а інший, “дзеркальний” – об’єднати з виїздом на Персенківку, з можливістю заїздів та виїздів вліво.

Читайте також: ТОП-10 безкоштовних подій у Львові, які можна відвідати впродовж жовтня

Існує також багато розмов про майбутнє громадського транспорту на верху Стрийської. За задумом, із перехоплюючої парковки неподалік, люди мали би пересідати на автобус. Станом на нині, немає такого автобуса, тому цілком серйозно обговорюється створення “пікового” маршруту, який би курсував від стадіону “Арена Львів” до центру в години пік, і менш інтенсивно – в інші години.

На думку фахівця, у цьому питанні, знову ж таки, допомогло б виділення двох окремих смуг громадського транспорту, які би тягнулися аж до Монументу Слави.

У підсумку, можемо сказати, що проект нових офісів, з громадським простором і торговим комплексом – цілком непоганий, але без фахового розподілу руху може стати проблемою для великої частини мешканців Львова. Проектувальникам слід звернути увагу на: ліві повороти, логічні розв’язки, врахувати потенційну кількість автівок та їх “потік” на новий паркінг, не забути про потребу міста в громадському транспорті та якісному автомобільному сполученні по “радіальних” вулицях.

За матеріалами лекції Сергія Фіалковського

ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ