Розгляд апеляції Данкова продовжать наприкінці березня

logo
173530_rozgljad_apeljaciji_dankova_prodovzhat_na.jpeg


Суд досліджує частину висновків судово-медичних експертиз у справі.

Колегія суддів Апеляційного суду Львівської області продовжить розгляд скарги лікаря Олега Данкова 27 березня. Таке рішення оголосив сьогодні головуючий в засіданні суддя Ігор Танечник. За його словами, 27 і 28 березня відбудуться два засідання, щоби продовжити дослідження матеріалів у справі.

Сьогодні адвокати Данкова подали клопотання про перегляд всіх показів у справі, мотивуючи це тим, що частину показів свідків та експертів неможливо розібрати із матеріалів технічного запису.

Суд задовольнив це клопотання частково і вирішив дослідити висновки низки експертиз з 2014 року та посадових інструкцій лікарів – акушера-гінеколога та неонатолога.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Шевченківський районний суд визнав завідувача пологовим відділенням 3-ї міської клінічної лікарні Олега Данкова винним у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті дитини під час пологів.

Батьки померлої дівчинки Мар’яна Павлик та Остап Пудляк

Лікаря засудили до року позбавлення волі та заборонили упродовж року займатися лікарською практикою. Також суд зобов’язав Данкова виплатити грошову компенсацію батькам загиблої дівчинки.

Олег Данков подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати вирок. Під час першого засідання в апеляційному суд він сказав, що він зробив усе можливе, щоби  під час пологів Мар’яни Павлик «все закінчилося добре». Підсудний наголосив на тому, що все могло би скластися по-іншому, якби у перші шість годин дитині надали необхідну допомогу, зокрема, провели реанімаційні заходи, то «доля дитини була би іншою».

Тарас Базюк


А поділитися?