Розкрадання 44 млн грн на реконструкції військового містечка: у Львівській області викрито учасників фінансової афери

logo


Крадіжка 44 мільйонів гривень під час реконструкції військового містечка: на Львівщині спіймано учасників фінансових махінацій

У цьому плані брали участь і військові

7 підозрюваних

Учасників фінансових операцій затримали на Львівщині. До організаторіввходять представники військових училищ та підрядники. Загальні збитки склали 44 мільйони гривень.

Семеро членам ОЗУ висунуто звинувачення в розкраданні бюджетних коштів та фальсифікації офіційних документів. Про це повідомляє прес-бюро Національної поліції.

За версією слідства, план вигадали двоє львів’ян. Вирішили зібрати бюджетні кошти, які слід направити на реконструкцію однієї будівлі військового містечка у цьому районі.

«Для реалізації плану зібрали знайомийперсонал із військово-навчальних закладів та комерційних об’єктів. Потім із останніми уклали договір на виконання робіт на об’єктах», — написали у прес-службі поліції.

В офіційні документи з метою арешту коштів було внесено неправдиві відомості про обсяг та вартість проведених будівельних робіт. Щоб отримати кошти зі схеми та надати легітимність фінансовим операціям, підрядники передавали субпідрядникам кошти за роботу, яку вони фактично не виконували.

“Такимчином, учасники схеми отримали бюджетні кошти на загальну суму 44 мільйони гривень”, – повідомляє прес-служба Нацполіції.

20 березня правоохоронці затримали сімох фігурантів. Їм уже повідомили про звинувачення.

Корупція на крові

Нагадаємо, нещодавно у Греції затримали українців. Він обдурив Міноборони на 43 мільйони гривень. Чоловік отримував кошти від фіктивних компаній, які використовувалися для отримання траншів від Міноборони. У цього постачальника відомствозакупило боєприпаси.

Відповідач одержав аванс від Міністерства оборони. Після отримання коштів зловмисники вивели кошти на фейковий рахунок ІП. Зазначається, що їм нібито було виплачено компенсацію за надання послуг та роботу. Угода була розкрита, а відповідач був ув’язнений на багато років за звинуваченням у «кривавій корупції».

Нагадуємо, що за матеріалом у відеоформаті можна стежити на YouTube-каналах «Україна на годині» (також відомому як «Україна зараз») та «Україна на годиніShorts». Там ви отримуватимете миттєві новини по всіх сферах, які цікавлять українців: від передових подій, політики та економіки до спорту, шоу-бізнесу та світської хроніки. Крім того, ви зможете знайти коментарі провідних експертів та переглянути щоденні, щотижневі і навіть щомісячні добірки головних новин України та світу.

Міністр фінансів Сергій Марченко поділився думками про те, скільки грошей Росія витратить на обстріл України і як довго. Також ми пояснимо, чому не варто звертати наце увагу та зосередити увагу на інших аспектах. Ми також обговоримо мобілізацію 500 тисяч людей. Чи має держава кошти на таку масштабну мобілізацію, скільки платників податків потрібно на одного військовослужбовця тощо. Про це ви можете дізнатися з наших відео. Насолоджуйтесь переглядом!