Розпочали ще у 2017 році: На Львівщині відкрили автодорогу Східниця – Пісочна

logo


МІСТО

Загальна вартість ремонту – понад 411 мільйонів гривень

Сьогодні, 25 вересня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги Східниця -Пісочна. ЇЇ довжина – 52, 5 кілометри. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Загальна вартість ремонту – 411, 7 мільйонів гривень. Дорогу ремонтували на двох ділянках – Дрогобич – село Пісочна та селище міського типу Східниця – Борислав. На сьогодні, тут влаштували якісне асфальтобетонне покриття, з’їзди та тротуари у межах населених пунктів, металеве бар’єрне огородження, сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Окрім того, за ініціативи Служби автомобільних доріг у Львівській області  розробили та встановили спеціальні знаки індивідуального проектування «Випереджайте безпечно». Більше про те, як вони виглядають та для чого призначені, Galnet писав ТУТ.

Ремонт проводила підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

«Відремонтований автошлях є стратегічно важливий, оскільки веде до низки туристичних перлин Львівщини – Східниці, Верхнього Синьовидного, «Сколівських Бескидів»,  фортеці Тустань, Трускавця тощо. Відтак, переконаний, відремонтований маршрут дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини», – підкреслив Юрій Бучко.

Нагадаємо, дорогу розпочали ремонтувати у 2017 році, відтак відремонтували 20 км у вирівнюючому шарі та 13 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Через нестачу фінансування роботи призупинили.