Розпочато облаштування тимчасового мосту для проїзду легковиків через Західний Буг (відео)

logo


image

Сьогодні розпочали облаштування тимчасового мосту для забезпечення проїзду легкового транспорту через річку Західний Буг.

Про це повідомила голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула під час зустріч з жителями с.Руда Сілецька  та навколишніх сіл.

За її словами, обговорили надзвичайну ситуацію, яка склалась внаслідок обвалу мосту у с.Гайок на автодорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

“Як ми і обіцяли, до неділі облаштували пішохідний перехід і мешканці довколишніх сіл змогли сьогодні бути присутніми на празничній Божественній літургії.

Щодо відповідей на питання якими цікавились люди:

– вже сьогодні розпочали облаштування поруч тимчасового мосту для забезпечення проїзду легкового транспорту (місцеві в цьому переконались, а для всіх інших відео в пості);

– завтра вранці розпочнемо проведення ремонту дороги Кам’янка-Бузька – Забужжя – Руда Сілецька С140801 з метою використання її для проїзду у с.Руда Сілецька на час будівництва мосту;

– з вівторка перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах загального користування здійснюватиметься до безпечних меж аварійної ділянки дороги H-17 «Львів – Радехів – Луцьк» з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька. Графік перевезень оприлюднимо.

Львівська районна державна адміністрація підготує усі необхідні звернення щодо встановлення відеокамер, світлофора в с.Гайок та вагових комлексів на автодорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк”, – написала Христина Замула.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Нова схема об’їзду зруйнованого моста на дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк

Міст, що впав на Львівщині, розібрали за добу

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом обвалу мосту на Львівщині