Розробка команди з Львівщини увійшла в трійку європейських інноваційних бізнес-проєктів 2024 року

logo


оманда Feel
Touch Новояворівського вищого професійного училища Львівської області представила Україну на європейському молодіжному фестивалі з підприємництва і вперше виборола призове місце для України серед інноваційних бізнес-проєктів 2024 року.

4 липня у місті Катанія, на острові Сицилія, Італія завершився молодіжний фестиваль з підприємництва
Gen-E, який щороку проводить міжнародна неурядова організація Junior Achievement Europe. Учнівські компанії, що перемогли у національних відборах, змагались за перемогу серед інших 40 країн зі всієї Європи. Цього року учасниками стали понад 1000 юних підприємців разом з вчителями та наставниками.

Feel Touch
розробили інноваційний пристрій, який допомагає керувати ґаджетами людям з обмеженими можливостями. Учні виготовляють пристрій для людей з травмованими, паралізованими та втраченими верхніми кінцівками. Він дозволяє їм користуватися телефонами, телевізорами, планшетами та ноутбуками без твердої поверхні під собою. Керування відбувається рухом у просторі. Пристрій пройшов успішні випробування у реабілітаційних центрах, і отримав схвальні відгуки користувачів та лікарів.

«Для нас велика
честь і радість здобути перемогу на цьому конкурсі. За досить короткий термін нам вдалося пройти шлях від ідеї до повноцінного робочого пристрою. Ми цінуємо, що наш продукт зрозуміли і підтримали та пишаємося своєю командою», – поділились враженнями учасники команди Feel Touch Христина Палюх, Любов Слобода, Олександр Тарасюк, Роман Хомік і Вероніка Хім’як.

«Ми можемо створювати і підтримувати команди, які гідно конкурують з потужними європейськими проєктами, що
створювалися не за один рік. Це надає впевненості для подальшої активної роботи», – розповів Тарас Кривуляк, викладач Новояворівського ВПУ.

«Європейський конкурс підприємництва Gen-E дає змогу молоді представити власні бізнес-проєкти на міжнародному рівні, розвинути презентаційні навики, познайомитися і обмінятися підприємницьким досвідом з однолітками з інших країн. Наша команда надзвичайно радіє призову місцю учасників. Це неймовірний позитивний
досвід, який надихає готуватися ще краще до наступного Gen–E 2025 у Греції», – розповіла Віра Другова, менеджерка програм JA Ukraine.

Нагадаємо, учні були слухачами курсу «Компанія» завдяки ініціативі «Бізнес-навички для зростання економіки», яка впроваджується Junior Achievement Ukraine в рамках програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)
GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини. У травні учнівська команда здобула перемогу на національному конкурсі «JA Компанія року 2024» серед 31 навчального проєкту з 8 регіонів України.

Голос Сокальщини на GoogleNews
Читати далі

Sunday July 7th, 2024

Горобці покинули українські міста: голова Львівського клубу орнітологів Андрій Кийко пояснив чому

Wednesday July 3rd, 2024

У Львові молодь від 12 до 16 років створила новий громадський простір

Monday June 24th, 2024

У Львові біля залізничного вокзалу відкрили Центр
туристичної інформації

Sunday June 23rd, 2024

Через ускладнення погодніх умов 19 туристів не могли спуститися з гори Тростян

Sunday June 23rd, 2024

В Малехові чоловік впав у 15-ти меторову криницю та вижив

Saturday June 22nd, 2024

Дрогобич посів третє місце у конкурсі кращого енергоменеджменту

Saturday June 22nd, 2024

Вихідними курсуватиме більше
потягів зі Львова у Карпати

Saturday June 22nd, 2024

На Львівщині презентували сервісний навігатор для ветеранів

Friday June 21st, 2024

Біля Новояворівська в лісі заблукала 74-річна жінка

Monday June 17th, 2024

14% працівників ЛКП «Львівсвітло» мобілізовано: підприємство шукає електромеханіків ліфтів та електромонтерів