Розвиток IT, інвестиції в індустріальні парки: у Львові відбулась зустріч українських та турецьких бізнесменів

logo


image

13:49

28.05.2021

В планах – організувати турецько-український ІТ-форум

Сьогодні, 28 травня, голова ЛОДА Максим Козицький зустрівся з представниками Міжнародної асоціації українських та турецьких бізнесменів (TUID).

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пишуть “Львівські новини”.

“Досвід співпраці області з турецькими компаніями має досить позитивні результати. Турецькі компанії розбудовують дорожню інфраструктуру  в області, а завдяки турецьким авіалініям розвивається сфера туризму”, – зазначив Максим Козицький.

Сторони обговорили співпрацю у розвитку  ІТ-сфері на Львівщині.

“Наш регіон славиться стрімкими темпами розвитку ІТ-сектору. Станом на сьогодні в ІТ індустрії зайнято близько 20 тисяч працівників, 90% з яких надають аутсорсингові послуги. Щорічно вузи Львівщини випускають в середньому 4 тисячі спеціалістів відповідної галузі. Щорічно зайнятість у ІТ індустрії збільшується на 25-30%”, – підкреслив очільник Львівщини.

Турецькі партнери висловили зацікавлення в тому, щоб сфера процвітала. З цією метою планують організувати у Львові турецько-український ІТ-форум.

Наступний етап співпраці –  розвиток індустріальних парків. За словами Максима Козицького, зараз у Львівській області їх налічується 8 та ще 3 є на етапі формування. Турецькі бізнесмени  розглядають наш регіон як платформу для інвестування в ці об’єкти.

Під час зустрічі  висловили ідею організувати в майбутньому програму обміну студентами між Україною та Туреччиною.

Читачам також цікаво: