Рух транспорту вулицею Черемшини у Львові буде двостороннім

logo
153719_ruh_transportu_vuliceju_cheremshini_u_lvo.jpeg


11:24 29 листопада 2017 р.

Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

У п’ятницю, 1 грудня, водіям дозволять долати вулицю Черемшини у двох напрямках.

Депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомив у середу: «Стосовно двостороннього руху автотранспорту вулицею Черемшини сьогодні, 29 листопада, в усній формі все погоджено зі «Львівававтодором», зокрема – з його директором Олегом Березою, який підготував нову схему роз’їзду й буде подавати сьогодні на затвердження поліції. Згідно схеми, вулиця Черемшини буде двосторонньою для руху автотранспорту». 

«Наразі всіх, хто порушує правила, їдучи під знак, поліція штрафує. Попередньо, з п’ятниці, 1 грудня 2017 року, рух для всього автотранспорту буде дозволено удвох напрямках. Для забезпечення проїзду, за сьогодні-завтра буде розроблено і встановлено нові дорожні знаки, а також від початку дії нової схеми руху на вулиці Черемшини буде присутня поліція і евакуатор, щоб забезпечити повноцінний проїзд цією вулицею як громадського так і приватного транспорту, та прибрати припарковані автомобілі», – поінформував також Ігор Зінкевич.

«Тисячі жителів Личаківського району та Винників потерпали від транспортного колапсу. 10 автобусів змінили свої маршрути, люди пішки добираються на роботу, Зелена та Левицького стали суцільним корком, автомобілі для об’їзду ремонтованої ділянки Личаківської роблять гак у вісім кілометрів», – повідомив також Ігор Зінкевич на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».


А поділитися?Вам має сподобатись...