Руїни стояли 2 роки: у Дрогобичі обвалилася частина будинку, в якому загинули 8 людей

logo


Із часу смертельної трагедії з будинку відселили людей. Втім, як повідомляють місцеві мешканці, там часто жили безхатьки чи бавилися підлітки. Саме тому рятувальники оглядають завали.

Дізнайтеся Чому у Дрогобичі стався смертельний обвал будинку

У розваленому будинку могли бути безхатьки

Сталася надзвичайна подія по обіді 18 липня. Очевидці обвалу викликали рятувальників. У серпні 2019 року була зруйнована права частина 2 під’їзду будинку. Тепер впала ліва частина.

Завали будинкуОбвалилася ліва частина під’їзду / Фото ДСНС

На місці відокремленими залишилися стіни самого під’їзду і плити перекриття. Вони наразі стоять окремо від інших вцілілих частин.

Обвалився будинок у ДрогобичіВпала друга частина під’їзду у Дрогобичі / Фото ДСНС

Під завалами можуть бути люди

За попередньою інформацією рятувальників, під час надзвичайної події ніхто не постраждав і не загинув. Втім, продовжуються пошуки, до яких долучилися кінологи. Річ у тім, що після відселення людей із будинку, у його руїнах стали жити безхатьки. До того ж заради забавки там інколи перебували підлітки.

Дім, який обваливсяЯк виглядав будинок після обвалу у 2019 році / Фото 24 каналу

Наразі там перебувають 7 рятувальників і 1 одиниця техніки.

Головне про трагічний обвал будинку у Дрогобичі Трагедія сталася близько 3 ночі 28 серпня 2019 року. Обвалилася частина 4-поверхового будинку. Обвал зруйнував 13 квартир. Внаслідок трагедії загинули 8 людей. Версію вибуху газу одразу відкинули, адже шибки у сусідніх квартирах цілі. Мешканці відверто на камеру зізнавалися, що їхній будинок був у недбалому стані, що вже пішли тріщини стінами. Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради повідомив, що обвал стався через обвал середньої несучої стіни підвалу.