Садовий: Ми не співпрацюємо з окупантами

logo


Мер Львова Андрій Садовий розкритикував рішення Касаційного адміністративного суду щодо повернення праху радянського розвідника Кузнецова його родичам до Росії. 
sadovyiСадовий виступив проти повернення праху радянського розвідника Кузнецова до Росії Фото: з відкритих джерел

Андрій Садовий заявив, що Львівська міська рада не передаватиме прах Кузнецова до Росії. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він також звернувся до тих, хто ухвалив таке рішення.

“Чи вважаєте ви можливою будь-яку співпрацю із агресором у час війни?”

Садовий риторично поцікавився, чи не хоче російська сторона повернути Україні 296 полонених, що перебувають на окупованих територіях, і 121 українця, якого РФ ув’язнила за політичними мотивами.

Мер Львова додав, що позов по цій справі подавала громадянка РФ ще у 2008 році. “Хтось колись цікавився, як у неї справи?”

Нагадаємо, що Микола Кузнецов — це один із найбільш відомих радянських агентів НКВС, що у часи Другої світової війни працював на території Західної України. Його могила розташована у Львові на Пагорбі слави.

Як повідомляв “СтопКор”, у 2020 році Садовий вже відмовляв у передачі праху Кузнецова Росії. Він заявив, що готовий буде зробити це тільки якщо у відповідь Росія звільнить полонених громадян України.

Поділитись

Інші новини