Садовий не планує виділяти кошти на боротьбу з COVID-19 у Львові

logo


Фото: Уляна Пак

image

Депутат Львівської міської ради від фракції “Європейська Солідарність” Уляна Пак заклика виділити 30 мільйонів гривень для громади міста на боротьбу з COVID-19.

Про це депутатка написала на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє “Четверта студія”.

Уляна Пак наголосила, що у програмі мерії не передбачено жодної гривні на боротьбу з коронавірусною інфекцією на 2021 рік.

“Більше року увесь світ бореться із поширенням пандемії Covid-19 і лише сьогодні Львівська міська рада дозріла до прийняття Міської програми з профілактики, діагностики та лікування коронавірусної інфекції COVID-19 у закладах охорони здоров‘я Львівської міської ради на 2020-2021 роки. Незважаючи на понад як річне затягування написання відповідної Програми, вона досі не передбачає жодної гривні фінансування.

Саме тому, разом із колегами з комісії законності звернулась до бюджетної комісії та профільних структурних підрозділів додатково виділити на 2021 рік кошти у сумі не менше 30 мільйонів гривень на фінансування відповідної Програми шляхом перерозподілу видатків загального фонду бюджету Львова. Сподіваюсь, що найближчим часом фахівці зможуть знайти відповідні кошти на найбільш пріоритетний напрямок для фінансування містом у 2021 році”, – додала депутат.

Більше року увесь світ бореться із поширенням пандемії Covid-19 і лише сьогодні Львівська міська рада дозріла до…

Опубліковано Ulyana Pak Вівторок, 29 грудня 2020 р.

Коментарі

Позначки: Коронавірус, Львівська міська рада