Садовий особисто очолив список «Самопомочі» на виборах до Львівської міськради

logo


image

Партія «Самопоміч» оприлюднила 16 вересня список кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних та міських голів на Львівщині. На посаду голови Львівської ОТГ від «Самопомочі» балотуватиметься чинний мер Андрій Садовий. Він же одночасно очолив список кандидатів у депутати до міської ради від партії.

Серед кандидатів у депутати до Львівської міської ради директор ліцею «Львівський» Андрій Закалюк, радіоведучий та виконавчий директор радіо «Львівська хвиля» Володимир (Влодко) Лучишин, відомий львівський хірург Гнат Герич, чинний заступник міського голови Андрій Москаленко, виконавча директорка Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко. Також у списку зазначені чинні депутати Роман Федишин, Вікторія Довжик та Юлія Хомчин. Із повним списком партії можна ознайомитись за посиланням.

Під час програмного виступу сьогодні, 16 вересня, Андрій Садовий представив виборчу програму «План дій 24/7», де зазначені сім пріоритетів для Львівської ОТГ до 2024 року, а також звіт за попередню програму «Львів 2020».

Список партії до Львівської обласної ради очолив колишній народний депутат, а нині заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач.

Також «Самопоміч» висунула кандидатів на посади міських голів на Львівщині, зокрема на посаду мера Червонограда претендуватиме Дмитро Фартушок, Яворова – Ігор Грабовський, Новояворівська – Петро Добош, а Кам’янка-Бузьки – Оксана Шваюк.

Загалом на партійній конференції затвердили кандидатів у депутати до 42 місцевих рад Львівщини.

Зазначимо, що місцеві вибори у новому форматі у Львівській ОТГ відбудуться 25 жовтня.