Садовий перерахував Львівавтодору 9 мільйонів

logo
190013_sadovij_pererahuvav_lvivavtodoru_9_miljon.jpeg


Всі кошти скерують як внески до статутного капіталу комунального підприємства.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №232 від 25 травня 2018 року, пишуть – Варіанти.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 9 млн грн як внески до статутного капіталу ЛКП «Львівавтодор».

«Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту житлового господарства та інфраструктури за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова в сумі 9 000 000 грн», – йдеться у документі.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу ЛКП «Львівавтодор».

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Зазанчимо, з 1 по 5 березня 2018 року Андрій Садовий виділив ЛКП «Львівавтодор» понад 140 млн грн для поповнення статутного капіталу, а у травні – ще понад 2 і 5 млн грн.

Нагадаємо, на пачатку року Держаудитслужба виявила зловживання у ЛКП «Львівавтодор» на 4,2 млн грн. Відтак комунальне підприємство підозрюють у махінаціях із закупівляли послуг і робіт, які проводила підрядна організація «Онур».

Додамо також, що наприкінці грудня 2017 року «Львівавтодор» очолив Роман Познанський. А Олег Береза, який до цього був директором «Львівавтодору», став керівником «Львівелектротрансу».


А поділитися?