Садовий пояснив нагородження одного з лідерів російської громади Львова

logo


Мер Андрій Садовий прокоментував вручення з нагоди Дня міста подяки міського голови гендиректору ПАТ «Львівський хімічний завод» Анатолія Бобришова. За словами Садового, Бобришова відзначили на прохання Ради директорів промислових підприємств Сихівського району.

«Я просто зобов’язаний реагувати на такі звернення. Я дякую людям за ту роботу, яку вони роблять у сьогоднішньому часі. Якщо є якісь нехороші факти, то це треба розслідувати на певних рівнях, – цитує мера прес-служба Львівської міськради. – Я отримав звернення від керівників Сихівського району з проханням відзначити керівника, який показує якісні результати в роботі. Сьогодні 8 тис грн середньої зарплати, 180 людей мають стабільну роботу — це важливо для нашого міста».

Львівська міськрада також опублікувала копію звернення Ради директорів промислових підприємств Сихівського району, з якого випливає, що Бобришов, окрім активної роботи у підприємницькому середовищі, також опікується школою №96 на Сихові та міською лікарнею №8.

Нагадаємо, що у суботу 5 травня з нагоди Дня Львова мер Андрій Садовий вручив гендиректору ПАТ «Львівський хімічний завод» Анатолію Бобришову подяку міського голови «вагомий внесок у розвиток підприємництва, ефективний менеджмент, конкурентоспроможність і динамічний розвиток компанії, стійкість в часи економічної нестабільності».

Проте після публікації списків львів’ян, відзначених різними нагородами з нагоди Дня міста з’ясувалося, що Бобришов є активним діячем проросійських організацій в Україні, а також був основним фінансистом газети «Русский вестник», яку видавав Російський культурний центр у Львові і де публікувалися виразно антиукраїнські статті.

74-річний Анатолій Бобришов народився на Кубані і переїхав до Львова після служби в армії. У 1987 році став гендиректором Львівського хімічного заводу, де працює і досі. Зараз Бобришову і його доньці Крістіні Бобришовій належать понад 66% акцій ПАТ «Львівський хімічний завод». Станом на травень 2018 року на заводі працює понад 180 працівників, а середня зарплата перевищує 8000 грн в місяць.

Анатолій Бобришов є головою Конгресу російських громад західних областей України і був головним фінансистом діяльності Російсько культурного центру у Львові – зокрема, саме він фінансував видання газети «Русский вестник» з виразно антиукраїнськими поглядами, де серед іншого публікувалися статті з вимогами реабілітації Сталіна. Він також фінансував будівництво Свято-Троїцького храму УПЦ МП на території колишнього львівського заводу «Кінескоп».

Судячи з інтерв’ю Анатолія Бобришова, опублікованому у лютому 2014 року, він дотримується традиційних для деяких росіян шовіністичних поглядів про «єдиний народ» і «одну сім’ю», до якої мають входити українці, росіяни і білоруси.