Садовий поклав на депозит в «Укргазбанк» 200 мільйонів гривень зі спецфонду

logo


Андрій Садовий. Фото: Захід нет.

Андрій Садовий. Фото: Захід нет.

image

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду міського бюджету м. Львів на депозитному рахунку. Кошти будуть розміщені у Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк». При цьому, варто зазначити, надходження до Спеціального фонду за 9 місяців поточного року були меншими на 313 мільйонів гривень від запланованого у бюджеті Львова на 2020 рік.

Про це йдеться у Розпорядженні №499 від 4.11.2020 року, про це пише “Четверта студія” з посиланням на Leopolis.news.

«З метою залучення додаткових коштів до міського бюджету м. Львова та враховуючи суму залишку на рахунку спеціального фонду міського бюджету м. Львова Департаменту фінансової політики розмістити тимчасово вільні кошти спеціального фонду міського бюджету м. Львова в сумі 200 000 000,00 (двісті мільйонів) грн на вкладному (депозитному) рахунку», – йдеться у розпорядженні.

Зазначимо, згідно з звітом про виконання Дохідної частини міського бюджету м. Львова за 9 місяців 2020 року , до Спеціального фонду надійшло на 313 мільйонів гривень менше, аніж було заплановано.

Зокрема, до спецфонду надійшло 36,7 млн гривень від відчуження комунального майна, що складає лише 16% від запланованого обсягу або на 153 мільйони гривень менше від запланованого.

Окрім того, від продажу земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності до спеціального фонду надійшло лише 21,9 млн гривень, що складає 12,5% від запланованого обсягу.

Водночас варто зазначити, згідно зі звітом про виконання Видаткової частини міського бюджету м. Львова за 9 місяців 2020 року  видатки зі Спеціального фонду бюджету м. Львів склали 1,949 млрд гривень, що становить 52,1% від запланованих.

Зокрема, найбільше недовиконання міського бюджету в частині видатків спеціального фонду у сфері освіти, медицини та житлово-комунального господарства. Так видатки зі Спеціального фонду міського бюджету на освіту склали 67,437 млн гривень, що становить 40,5% від запланованих. В тому числі видатки на «Нову українську школу» за рахунок освітньої субвенції становили 633,9 тисячі гривень, що складає 35,8% від запланованого обсягу.

Видатки зі Спеціального фонду міського бюджету на охорону здоров’я склали 70 млн 522 тисячі гривень, що становить 79% від запланованого у бюджеті. При цьому варто зазначити, що на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню зі спецфонду витратила 47,6 млн гривень, що становить 95,6% від запланованого. Водночас на стоматологічну допомогу населенню було витрачено лише 25,6 тисячі гривень, що складає 2,3% від запланованого у бюджеті.

Видатки зі Спеціального фонду міського бюджету на житлово-комунальне господарство склали 2,6 млн гривень, що становить лише 11,4% від запланованого обсягу видатків.

Зокрема, на придбання житла для учасників антитерористичної операції коштом субвенції з обласного бюджету, було витрачено 203,1 тисячі гривень, що становить лише 24,7% відсотків від запланованого.

Варто зазначити, 17 січня 2020 року, відповідно до Розпорядження №8 Департамент фінансової політики Львівської міської ради розмістив на депозиті в АТ «Укргазбанк» 100 мільйонів гривень тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету міста Львів.

Також зазначимо, до нового складу депутатського корпусу Львівської міської ради від партії «Самопоміч» був обраний Олег Василишин, директор Львівської обласної дирекції АБ «Укргазбанк».

Коментарі

Позначки: 200 мільйонів, депозит, Садовий