Садовий попередив львів’ян про ймовірну появу диверсантів

logo


image

За словами мера, у випадку появи осіб з підозрілою поведінкою мешканці міста мають негайно повідомити про це правоохоронців.

Дивіться також ЗСУ відбили прорив до Щастя, – журналіст

Крім того, Андрій Садовий закликав всіх бути пильними та обережними.

Особлива увага – до будівель поблизу військових об’єктів Також мер наголосив, що наразі львів’яни, які мешкають неподалік від об’єктів критичної інфраструктури та аеропорту, а також військових частин, мають звернути особливу увагу на власну безпеку. Садовий закликав людей знайти найближче укриття та бути поруч з дітьми. Зверніть увагу! Сили оборони держави, користуючись правом на самооборону, дають гідну відсіч спробам противника прорвати кордон. Ситуація контрольована. Російські війська зазнають втрат. Наразі у районі проведення Операції Об’єднаних сил збито 5 літаків Росії та 2 вертольоти, підбито 2 танки й знищено кілька російських вантажівок. Всі служби Львова працюють у посиленому режимі

Під час термінового брифінгу очільник Львова зазначив, що наразі всі служби міста переведені на роботу в посиленому режимі. Депутати допомагатимуть населенню перевіряти укриття. Дитячі садочки наразі не працюють, але у них є чергові вихователі. Школи переведено на дистанційну роботу.