Садовий про Львів після потопу: вода зійшла, лишилося болото

logo
208089_sadovij_pro_lviv_pislja_potopu_voda_zijsh.jpeg


За словами мера, дороги в місті вже проїзні.

У Львові відновлено рух транспорту по вулицях, котрі заблоковані через зливу вечором 17 серпня. Про це на власній сторінці в соцмережі Facebook повідомив мер західноукраїнського міста Андрій Садовий.

За його словами, відновлено рух трамваїв і тролейбусів. “Всі дороги вже проїздні. Крім деяких міжквартальних, де впали дерева. Вода, здебільшого, вся зійшла, але є багато болота, яке необхідно прибирати окремо”, – наголосив градоначальник.

Фотогалерея Потужна злива у Львові. Затоплені вулиці паралізували рух транпорту (9 фото)

Сьогодні, 18:27

Кількість переглядів 12313

Садовий пообіцяв, що повалені дерева будуть прибрані протягом ближчих годин. “Дякую ДСНС за оперативну допомогу місту. А також всім, хто робив те, що міг”, – відзначив мер.

Читайте також: Нечувана негода у Львові: рятувальники визволили 130 людей із підтоплених легковиків і маршруток

Як повідомлялося, гроза накрила Львів надвечір і за півгодини перетворила його вулиці на річки. Подекуди рівень води пішоходам сягав до пояса. На дорогах утворилися затори: автомобілі зупинялися і намагалися боротися з дощовою течією. Через зливу зупинили увесь електротранспорт – щоб вода не потрапила на обладнання трамваїв і тролейбусів і не вивела його із ладу.

ВідеоПотужна злива перетворила вулиці Львова на річки

Після зливи подекуди рівень води пішоходам сягав по пояс. На дорогах утворилися затори: автомобілі зупинялися і намагалися боротися з дощовою течією. Через зливу зупинили увесь електротранспорт, щоб вода не потрапила на обладнання трамваїв і тролейбусів і не вивела його із ладу.

Потужна злива перетворила вулиці Львова на річки


А поділитися?