“Садовий протиправно скасував безкоштовний проїзд у Львові” – Людмила Денісова

logo


image

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини внесла подання міському голові Львова щодо поновлення прав громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті міста.

 Про це написала Людмила Денісова у facebook, передає “Еспресо.Захід“.

“Днями отримала звернення від громадськості щодо обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом у зв’язку із прийняттям відповідного рішення (протокол № 13 від 30 березня 2021 року) Міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що своїм протоколом Міська комісія призупинила з 31 березня 2021 року надання пільг всім категоріям населення на безоплатний проїзд міським громадським транспортом. Людмила Денісова ж зазначає, що подібне рішення комісії, яким також порушувались права пільгових категорій на пільговий проїзд, вже приймалося торік (пункт 3.2 протоколу № 10 від 19 березня 2020 року).

“Тоді мною також було внесено відповідне подання Львівському міському голові Андрію Садовому. Як наслідок вказане рішення Міської комісії було скасоване”, – додає вона.

Людмила Денісова наголошує, що органи місцевого самоврядування, утворені ними комісії чи уповноважені особи на виконання певних робіт не мають жодних повноважень скасовувати (обмежувати) право пільгових категорій громадян на безплатний проїзд, гарантоване на законодавчому рівні:

“Тож пункт 1.13 протоколу № 13 Міської комісії від 30 березня 2021 року є протиправним. Саме тому я знову внесла подання Львівському міському голові щодо скасування пункту 1.13 протоколу № 13 Міської комісії від 30 березня 2021 року та поновлення прав громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті міста Львова. Відновлення зазначених соціальних гарантій громадян перебуває на моєму особистому контролі”.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.