Садовий розповів, які дороги у Львові ремонтуватимуть у наступному році

logo


796391Міський голова Львова коротко охарактеризував бюджет розвитку на 2018 рік, який прийняли на сесії Львівської міської ради у четвер, 21 грудня.

«Цього тижня сесія Львівської міської ради затвердила бюджет розвитку міста. На наступний рік найбільше видатків традиційно потягнуть за собою ремонти доріг. Зокрема, ми завершимо всі роботи по Личаківській. Серед нових ремонтів, які плануємо зробити – ремонт площі Двірцевої перед вокзалом, Замарстинівська, Пластова, Чернівецька а також два шляхопроводи на Шевченка-Ковча та Головатого-Сулими. Я вже не згадую тут велику кількість менших вулиць, хідників та скверів.

Нагадаю, що по двох інших великих вулицях – Шевченка та Бандери – тривають проектні роботи та підготовка документів. Однак основну частину робіт там буде зроблено вже у 2019 році. Проекти фінансуються з коштів Європейського інвестиційного банку.

Значну суму бюджету буде скеровано на освіту. Ми відкриємо додатково 15 груп в дитсадках, де зможемо прийняти 430 дітей. Натомість роботи, які ми зробимо наступного року, дозволять відкрити ще 800 нових місць вже у 2019 році.

Місто продовжить закупівлі 3D-принтерів, мультибордів та кабінетів фізики для шкіл. Є також план закупити мобільну і добре обладнану наукову лабораторію, яку можна буде використовувати по черзі в різних школах.

Ми також передбачили кошти на початок проектних та підготовчих робіт з будівництва сучасного сміттєпереробного заводу. Як відомо французька компанія Ежіс, яка зробила для нас експертний аналіз проблеми, запропонувала місту збудувати такий завод в промисловій зоні в районі ТЕЦ-1 в північній частині Львова. Ми опрацьовуємо цей варіант і готові будемо приступити до будівництва вже наступного року.

Ще один цікавий об’єкт почне будуватись наступного року на Сихові. Мова йде про унікальний спортивний комплекс для різноманітних ігрових видів спорту. Комплекс матиме похилий дах, на якому буде облаштовано трасу для навчань гірськолижного спорту.

Немалі кошти традиційно підуть на ремонт інфраструктури – каналізування, водо- та теплопостачання. Інвестиції в цю галузь у попередні роки дають свої результати. Ми значно зменшили втрати тепла та води на шляху до кінцевого споживача.

І насамкінець – про громадський бюджет. Нещодавно багато хто з вас брав участь в загальноміському голосуванні за громадські проекти.  І робили ви це недарма. Кошти на фінансування проектів-переможців також є в бюджеті розвитку. При чому сума у 26 мільйонів гривень є одною з найбільших в Україні. Тому закликаю вас і надалі бути активними в житті міста», – розповів Андрій Садовий.