Садовий створив робочу групу що займатиметься сихівським спорткомплексом

logo
162235_sadovij_stvoriv_robochu_grupu_wo_zajmatim.jpeg


Робоча група вирішуватиме проблемні питання, пов’язані з реалізацією проекту спортивного комплексу на Сихові.

Міський голова Львова Андрій Садовий 2 січня підписав розпорядження про утворення такої робочої групи.

У документі йдеться, що за результатами апаратної наради від 1 листопада 2017 р. утворено робочу групу для вирішення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією проекту спортивного комплексу на Сихові, у такому складі:Юліан Чаплінський – начальник управління архітектури та урбаністикидепартаменту містобудування, керівник робочої групи;Валерій Хижняк – начальник відділу урбаністики та містобудівноїдокументації управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування, секретар робочої групи.

Члени робочої групи:

Сергій Коровайник – директор департаменту містобудування;Ірина Маруняк – директор департаменту житлового господарства та інфраструктури;Галина Слічна – директор департаменту гуманітарної політики;Ельвіра Колос – в. о. начальника управління земельних ресурсівдепартаменту містобудування;Ігор Самотій – директор ЛКП “Спортресурс“.

Робочій групі доручено опрацювати проблемні питання, пов’язані з реалізацією проекту спорткомплексу на Сихові, та подати Львівському міському голові відповідні пропозиції  до 31 січня.

Нагадаємо, що восени завершився Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спорткомплексу на Сихові. Площа земельної ділянки, виділеної під його будівництво складає 14,6 тис м² і є між ТЦ “ВАМ”, ТЦ “Інтерсіті” і парком Івана-Павла ІІ на Сихові. Додамо, що внаслідок будівництва знесуть автостоянку.


А поділитися?