Садовий відреагував на вимогу САП призначити йому заставу 50 млн гривень

logo


Мер Львова заявляє, що не має таких грошей.

Міський голова Львова Андрій Садовий коментуючи інформацію, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотатиме перед судом про призначення застави 50 мільйонів гривень, заявив, що в його сім’ї немає таких грошей

Про це він повідомив виданню Zaxid.net.

Читайте також:

САП вручила підозру Садовому. Справа пов’язана зі зловживанням службовим становищем

“Я собі важко уявляю, де вони ту суму нарахували”, – сказав Садовий.

На уточнююче запитання, де він братиме гроші на внесення застави, мер Львова відповів: “Буду звертатись до людей. Ви знаєте, моя декларація є публічна, все що я маю. Подивіться – моя зарплата, те, що [дружина] Катерина отримує, у нас немає чогось іншого. Є будинок, є машина, можливо, треба буде щось продавати”.

Як повідомлялося, прокурори САП у четвер, 21 листопада, вручили підозру львівському міському голові Андрієві Садовому. Посадових осіб Львівської міської ради підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем. Це призвело до збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень.

Відео

Антикорупційна прокуратура закидає Андрію Садовому зловживання владою

Йдеться про виділення ділянки, на якій мають звести індустріальний парк. Прокурори заявляють, що міськрада продала земельну ділянку за заниженою вартістю і без аукціону. Окрім того, ця земля взагалі належить не місту, а Рава-Руській сільраді. 60 громадян вже заявили про незаконне відчуження їхніх ділянок.  

Антикорупційна прокуратура закидає Андрію Садовому зловживання владою