Садовий втратив контроль над групою депутатів від “Самопомочі”

logo
142920_sadovij_vtrativ_kontrol_nad_grupoju_deput.jpeg


Очільник “Самопомочі” та міський голова Львова Андрій Садовий остаточно втратив вплив на народних депутатів від фракції політсили: Єгора Соболєва, Семена Семенченка та Івана Мірошніченка.

Причиною відсторонення народних депутатів від “Самопомочі” стали нові домовленності парламентарів з лідером іншої політичної сили. Про це ІНФОРМАТОРу стало відомо з власного джерела в керівництві партії Садового.

За словами інсайдера, наразі Соболєв, Семенченко та Мірошніченко активно співпрацюють з Юлією Тимошенко та її політичною силою.

Результатом відмежування народних депутатів від лідера партії “Самопоміч” стало створення групи Рух “Визволення”.

Народний депутат, який пройшов до Верховної Ради України під 15-м номером в списку “Самопомочі” – маловідомий громадськості Іван Мірошніченко – дуже потужний гравець у зернотрейдерському бізнесі. Також, Мірошніченко являється основним спонсором Єгора Соболєва, як політика ще з часів партії “Воля”, яка на парламентських виборах 2014 року обєдналась з “Самопоміччю”.

Мірошніченко також відомий тим, що пролобіював призначення Міністром аграрної політики та продовольства свого колишнього підлеглого – Олексія Павленко.

Нагадаємо, Єгор Соболєв та Семен Семенченко активно підтримують Юлію Тимошенко та Міхеіла Саакашвілі в спробах здійснення державного перевороту в Україні.


А поділитися?Вам має сподобатись...