Садовий вважає, що гарний настрій на Різдво і Коляду підвищують імунітет: «COVID-19 просто втікає»

logo


image

Про це Садовий заявив в інтерв’ю hromadske.

Сам очільник Львова та його дружина опублікували фото і відео численних колядників у них вдома, що не дуже вписується в оголошений в Україні карантин.

«Важко співати в масці, тим більше ми — я, Катерина, діти, наша теща — ми перехворіли і маємо достатньо антитіл і не становимо загрози для гостей, які приходять», — пояснює Садовий.

А колядники, як каже мер Львова, й так ходять однією групою і контактують між собою і «в цьому немає проблем».

«Ці речі треба враховувати, тому що прописати це постановою уряду дуже складно. Але є здоровий глузд, є Коляда, є Різдво і ця атмосфера, цей добрий настрій, я переконаний, він добре впливає на імунну систему, робить її набагато сильнішою — і COVID просто відштовхується і втікає», — заявив Садовий.

Враховуючи посмішку Садового, можна припустити, що він був щонайменше не на 100% серйозним.

Дивіться повне інтерв’ю з мером Львова Андрієм Садовим, в якому він, зокрема, пояснив, чому у місті не закрили ярмарки, як це зробили в Києві.

У Держпродспоживслужбі наголошують, що робота святкових концертів і ярмарків (зокрема торгівля їжею та напоями) під час січневого локдауну заборонена. Водночас у Львові ярмарку повністю не закрили. У міськраді кажуть, що обмежили її роботу, а їжу почали продавати лише навинос.