Садовий заманює водіїв на роботу у львівських маршрутках і готовий компенсувати проживання приїжджим

logo
138707_sadovij_zamanjue_vodijiv_na_robotu_u_lviv.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу заявив про те, що мешканцям довколишніх сіл, які готові працювати водіями у львівських маршрутках, будуть компенсовувати проживання у місті, передає Львівський портал.

За його словами, у місті гостра нестача водіїв громадського транспорту.

«Сьогодні на апаратній нараді керівники двох наших комунальних підприємств озвучили дуже невтішні моменти стосовно нестачі водіїв. В нас нині більше 50 водіїв бракує АТП-1, трішки більшої кількості водіїв потрібно для трамваїв та тролейбусів», – сказав міський голова.

Отож, місто пропонує компенсацію проживання мешканцям довколишніх територій, які зголосяться працювати водіями маршруток у Львові.

«Ми приймаємо екстрені міри. Будемо компенсувати можливість проживання для тих водіїв, які приїжджатимуть з навколишніх сіл до Львова. Тому що, магніт з Польщі дуже і дуже сильний: там водіям пропонують зарплату, яка суттєво вищою, а ми собі не можемо цього дозволити», – сказав Андрій Садовий.

Як повідомляв Львівський портал, міський голова Львова пообіцяв підняти заплату водіям маршруток, щоби змінити плачевну ситуацію із кадрами.


А поділитися?Вам має сподобатись...