Садового викликають в СБУ

logo
154988_sadovogo_viklikajut_v_sbu.jpeg


img0171 b550912eed8fe516c538a194f1928679Андрія Садового викликають в СБУ як свідка у справі щодо карти із позначеннями «ЛНР» та «ДНР» на Безпековому форумі у Львові. Про це повідомив міський голова Львова під час зустрічі з активістами.

«Я прекрасно розумію, що аналізуючи Безпековий Форум у Львові, будуть пробувати його очорнювати, бо багато кому це не подобається. Я, наприклад, маю сьогодні о 15.00 год йти в СБУ, тому що викликають мене як свідка по цьому форуму. СБУ замість того, щоб займатись терористами, будуть спілкуватись. Хоча я в той час мав бути у Львівській Політехніці, бо приїжджає керівник ЮНЕСКО, який буде отримувати статус Почесного професора в Політехніці», – розповів Андрій Садовий.

Також він заявив, що не хоче, що хтось когось ділив: «Щоб нас ніхто не ділив, не сварив, ми – єдині і тверді. Є наша Україна, є наша земля, жодного сантиметра української землі нікому не віддамо». 

Раніше Форпост писав “Садовий каже, що не знав як зробити зауваження іноземцям через «неправильну» карту на Безпековому форумі”


А поділитися?Вам має сподобатись...