Самовільні заїзди до гаражів на вул. Творчій у Львові приберуть під час капітального ремонту

logo
148831_samovilni_zajizdi_do_garazhiv_na_vul_tvor.jpeg


На вулиці Творчій у Львові власники приватних будинків самовільно зробили заїзди до своїх гаражів. Ці бетонні підвищення стали перешкодою на проїжджій частині. Тротуару тут немає. Тож водії оминають не лише пішоходів, а й додаткові перешкоди. Нарікають на стрімкі заїзди до гаражів і пішоходи.

«Ці заїзди такі похилі, що незручно ходити ввечері, бо можна ногу підвернути та інших травм зазнати», ‒ розповідає місцева мешканка пані Емілія.

Скаржиться на перешкоди й пані Леся. По вулиці часто гуляє з дитиною. «Навіть, якщо зроблять тротуар, то з візочком об’їжджати ті перешкоди буде важко. Але будемо бачити, як це все буде виглядати», ‒ ділиться думками жінка.

У Шевченківській райадміністрації запевняють: невдовзі самовільні підвищення приберуть із проїжджої частини, адже на вулиці Творчій розпочинають капітальний ремонт.

«Мешканці стик з асфальтом зробили з бетону ‒ таке підвищення. Виступ цей ліквідують і переасфальтують під час ремонту, тоді воно все буде плавно», ‒ розповідає Святослав Костяка, керівник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації.

До слова, ремонт на вулиці Творчій мали б завершити до кінця цього року. Там не лише приберуть заїзди із проїжджої частини, а й облаштують тротуар.


А поділитися?