СБУ дасть справедливу оцінку висловам та діям Ірини Фаріон, – міністр освіти

logo


Студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій. Людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти

Львівськаполітехніка звільнила Фаріон. Відповідний наказ вже підписано ректором. Студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій.

Про це написав міністр освіти Оксен Лісовий, пише Четверта студія.

Саме зі студентів розпочалася Революція Гідності в Україні, яка остаточно закріпила нас на євроінтеграційному шляху. Починаючи з 2014 року, тисячі студентів змінили аудиторії на окопи та пішли захищати своюдержаву, свої родини та свої цінності.

Цей період в історії України став точкою неповернення і запустив активний процес дерадянізації, час якої давно вже настав. Сьогодні ми продовжуємо позбуватися тіней радянського минулого і в системі освіти зокрема.

“Дякую кожному і кожній за небайдужість, вміння відстоювати та захищати свої цінності. Це фантастична риса українців – студентів і молоді.

Позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та невідчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти.

Сподіваюсь, СБУ у межах відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки”, – написав міністр.

Коментарі

Позначки: Ірина Фаріон, Львівська політехніка,Оксен Лісовий