СБУ Львівщини викрила схему «заробітку» чиновників (ФОТО, ВІДЕО)

logo


СБУ Львівщини викрила схему «заробітку» чиновників

Служба безпеки України у Львівській області викрила та припинила протиправну діяльність керівників двох дільниць держпідприємства «Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-центр СБУ Львівщини.

Зловмисники регулярно за різні суми «винагороди» надавали у користування мешканцям Львівщини та комерційним структурам спецтехніку підприємства. Угоди при цьому не укладалися і кошти поступали не на рахунок підприємства, а в кишені ділків.

Техніку регулярно забирали з водних об’єктів впродовж щонайменше останніх пів року. Така «діяльність» призводила до дестабілізації їх роботи і будь-якої миті могла спричинити виникнення надзвичайних подій екологічного характеру у регіоні.

Правоохоронці затримали обох зловмисників «на гарячому» під час отримання хабарів на загальну суму розміром майже 60 тис.грн (по 30 000 та 28 000 грн. відповідно).

Наразі планується повідомити затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)Кримінального кодексу України.

Так як це вже не перший задокументований СБУ факт схожої протиправної діяльності посадових осіб держпідприємства за останні пів року, тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших причетних до схеми осіб. Зокрема, йдеться про керівництво Управління.

Викриття проводилося спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

СБУ Львівщини викрила схему «заробітку» чиновників
СБУ Львівщини викрила схему «заробітку» чиновників
СБУ Львівщини викрила схему «заробітку» чиновників
Поділитися цим: