Семиметровий фонтан посеред міста: у Львові під час перевірки зірвало пожежний гідрант. Відео

logo


image

У Львові, 23 грудня ввечері, зірвало пожежний гідрант. Струмінь під сильним тиском сягав майже триповерхового будинку.

Про це повідомляє ТСН.

Витік стався під час планового щорічного обстеження міських гідрантів. Аби не заливало будинки та автівки, рятувальники накрили гідрант кришкою, а зверху її притискав працівник. І так майже годину чекали на аварійну “Львівводоканалу”. 

Додамо, нещодавно у Львові також стався подібний випадок. На пл. Св. Юра стався витік води, над ліквідацією якого працювали без перекриття руху транспорту.

“Однак, коли ремонтники розкопали місце витоку, то з’ясувалось, що є прихований витік, тобто мережа пошкоджена в іншому місці – орієнтовно посередині дороги. Тож для пошуку місця витоку довелось закрити проїзну частину. Ремонтники працюватимуть всю ніч і, сподіваємося, на ранок роботи будуть закінчені. Також до ранку плануємо відновити проїзну частину в щебені і відкрити тут рух транспорту” – розповів тоді директор ЛМКП “Львівводоканал” Дмитро Ванькович.

Більше новин про події на Львівщині

У Львові мешканці житлового будинку на вулиці Грінченка, 10, вже понад тиждень змушені жити без газу.
У Львові водопостачальники на 100% відмовилися від хлорування води.
У львівській річці Полтва сталася небезпечна аварія – прорвало магістральний водопровід. Тонни чистої води витікають у каналізіційні проводи утворивши справжній водоспад із стелі.